Wordmaster - překladač

Wordmaster - překladač
Vážení uživatelé, provoz překladače Wordmaster bude během několika měsíců ukončen. Děkujeme Vám všem za více než desetiletou přízeň, kterou jste tomuto nástroji věnovali.

Objednávka


1. Překladač si stáhněte z našich stránek na svůj počítač.

2. Práci s programem si vyzkoušejte na svých textech. Po instalaci máte k dispozici dvouhodinovou zkušební lhůtu, kdy překladač funguje zdarma.

3. Po vypršení zkušební lhůty si znovu zkuste něco přeložit. Program vám místo překladu nabídne objednávku. Tu vyplníte a po jejím odeslání získáte platební údaje obsahující číslo našeho účtu, částku k úhradě a variabilní symbol.
Variabilní symbol je určitým identifikačním číslem vašeho počítače. Podle něj poznáme, pro který počítač máme po zaplacení službu aktivovat. Úhradu můžete provést bankovním převodem, poštovní poukázkou nebo v hotovosti na kterékoli pobočce České spořitelny. Zákazníci ze Slovenska mohou platit ve Slovenských korunách převodem na náš účet ve Slovenské spořitelně. Podrobný návod obdržíte e-mailem.

Před zaplacením se prosím seznamte s našimi obchodními podmínkami, které jsou uvedeny na této stránce. Důležitá je především informace, že předplatné platí na jeden rok a že program funguje pouze na počítači, který je připojený na internet.

3. Obchodní podmínky

Překladač Wordmaster XP je online služba poskytující strojový překlad anglických textů do češtiny. Uživatel, který chce služeb překladače využívat, si na svém počítači nainstaluje klientskou aplikaci, která je k dispozici na těchto stránkách. Při zadání požadavku na překlad se anglický text, který má uživatel v aplikaci, odešle po internetu na server provozovatele služby, zde se během několika okamžiků počítačově přeloží a odešle se uživateli zpět. Aby mohl překladač fungovat, musí být uživatelův počítač při překladu připojen na internet.

Překladač Wordmaster XP je komerční služba, která funguje na bázi předplatného. Jeho výše je 1 490 Kč/rok (vč. DPH) pro předplatitele z České republiky nebo 49 EUR/rok pro předplatitele ze Slovenska. Na jedno předplatné lze překladač používat na dvou počítačích.

Překlad vytvořený počítačem není nikdy tak dokonalý, jako by byl překlad sestavený ručně profesionálním překladatelem. Z toho důvodu je vhodné, aby si každý zájemce překladač před zaplacením předplatného nejprve vyzkoušel a zhodnotil, zda vyhovuje jeho potřebám. Překladač je k tomuto účelu dobře technicky uzpůsoben. Po nainstalování programu na váš počítač můžete začít ihned překládat i bez toho, že byste museli zaplatit předplatné.
Překládat zdarma můžete po dobu dvou hodin. Lhůta začíná běžet až v okamžiku, kdy zadáte povel pro překlad prvnho textu. Během zkušební lhůty si můžete nechat přeložit několik různých dokumentů s tématikou, která vás zajímá a podívat se, jak překlad vypadá. Po vypršení zkušební lhůty vám překladač automaticky nabídne formulář s objednávkou předplatného. Pokud ji nebudete chtít využít, můžete překladač odinstalovat stejným postupem, jako jiné aplikace (Start, Ovládací panely, Přidat nebo odebrat programy...).